Projeler

projelerimiz

Araştırma ve geliştirme kapsamında yapılan çalışmaların arttırılması ve bu konuda daha efektiflik sağlanması amacı ile 2011 yılında Ar-Ge departmanı hayata geçirilmiştir. Bu departmanımız görevi ürünlerimizin özelliklerinin, kalitesinin ve performansının arttırılması çalışmalarını bilgi ve tecrübe ile harmanlamak ve sizlere daha uygun daha kaliteli hizmet sağlamaktır.

Tüm bunlar için Ar-Ge faaliyetlerinin önemine inanan firmamızda bu kapsamda çalışmaların daha detaylı sürdürülebilmesi amacı ile metalürjik anlamda karakterizasyon, inceleme ve test altyapısına içeren laboratuvarımız vardır. Bu birim altında alanında tecrübeli ve yetenekli doktora, yüksek lisans ve tekniker dereceli çalışanlarımız vardır.

Dünden bugüne ONAT Alüminyum bünyesinde ulusal ve uluslar arası ortaklarla yürütülen projeler hayata geçirilmiştir. Bu konuda üretim kalitesi ve performansının arttırılması amacı ile gerçekleştirilen çalışmalar üniversite işbirlikli San-Tez çalışmaları, Avrupa birliği projeleri, TÜBİTAK ve TEYDEB projeleridir.


Scroll to Top